Домобуд
Хмельницький

Будівництво будінків, котеджів під ключ

Жити в приватному будинку мріють практично всі! Статистика невблаганна: більше 95 % городян мріють жити в приватному будинку. Ви теж хочете залишити центр міста і переїхати в передмістя? Наша компанія займається будівництвом будинків вже багато років.

Будівельні матеріали ми купуємо у великих фірмах з великими знижками, своїм клієнтам все реалізуємо без націнки.

Мийки, санфаянс, цегла, лаки, цемент, фарби, скловиробу, двері, метизи, вікна, шпон, кріплення, стелі - все ми продаємо за мінімальною ціною для своїх клієнтів. Крім будівництва будинку ми можемо звести басейн, сауну, облагородити присадибну ділянку

Цікава стаття:

Бажання переселятися з міст у передмістя в українців викликали іноземні фільми. Італія і Франція - перші країни, які показали свою кінопродукцію на широких екранах. Всі захотіли жити так, як живуть французи та італійці. Звичайно, триповерхові будинки - найпрекрасніше, що можна тільки придумати.

Потім з'явилися серіали з Латинської Америки, і це викликало чергову хвилю міграції населення у власні будинки. "Багаті теж плачуть" пам'ятаєте? Багатії живуть не в Мехіко, а на його околиці. Сам же місто сильно страждає від вихлопних газів. Там навіть автомобілістам заборонено їздити на авто щодня. Машини діляться на кілька типів за номерним знакам: на одних можна їздити в одні дні тижня, на інших - інші. Багатії купують по кілька авто, щоб їздити на роботу і в ресторани кожен день. Дихати в Мехіко-сіті важко, тому що там місто знаходиться в міжгірській улоговині.

Але лондонський смог найжахливіший на планеті. В деякі дні там помирали кілька тисяч чоловік в день.Нині в столиці Британії заборонено топити вугіллям, але дихати в Лондоні, як і раніше важко, з-за вихлопних газів.

Що можна сказати лондонцям, які переселяються з сіті в передмістя? Нічого, крім слів схвалення.

Але більше всіх інших міст здивував Йоганнесбург. Там в ПАР люди залишили найбільше місто країни, і переселилися на північні окраїни. Життя там - суцільне задоволення. У центрі країни і в найбільшому її місті Йоганнесбурзі злочинність просто жахлива. Там кожен день вбивають десятки людей. Багато білих африканців виїжджає з країни, ті які залишилися живуть у північних передмістях за колючим дротом під струмом.

У Хмельницькому ситуація не така складна, але і з цього міста частина городян спрямовуються в приватні будинки!Тому ми із задоволенням допоможем втілити в реальність вашу мрію.

Будівництво малобюджетних і розкішних приватних будинків у м. Хмельницькому та області. Є готові проекти, що значно знижує вартість будівництва і прискорює його процес.Якість будівництва гарантовано. Всі узгодження про кошторис, витрати та інше до виконання робіт.

Деякі приклади вже виконаних робіт дивіться на фото: